Tłumaczenie WooCommerce – Płatność i dostawa i inne
10 listopada 2015
Rożne widgety na różnych stronach
12 grudnia 2015
Pokaż wszystkie

Promocje na Creative Market – 30% do 07-12-2015

Promocje na Creative Market – 30% do 07-12-2015

Creative Market to miejsce do którego często zaglądam. W porównaniu do Themeforest mają nieco niższe standardy jeśli chodzi o jakość szablonów do wordpressa, ale za to są kopalnią materiałów i narzędzi graficznych w dużo przystępniejszej niż na Envato cenie. I tego też dotyczy promocja.

30% mniej za całe mnóstwo praktycznych materiałów do wykorzystania.

Co ciekawego można znaleźć?
1-f
Bardzo dużo biurowych elementów, które można poskładać w dowolny sposób i wypełnić nimi – pojedynczymi stronę, lub tworzyć chociażby banery pod social media.
flat-icons-0-f
d-f
665 kombinacji wzorów loga (tak to się odmienia?). Koszt po obniżce? 14 dolarów. Jak dla mnie bomba. Nie jestem grafikiem, więc urzekają mnie zawsze takie gotowce. Co poza tym w obniżce? Sporo mock-upów, fontów oraz grafik do obrandowania (koszulki, bluzy, wszystko co związane z kawą). Wg. Całkiem całkiem niezła selekcja produktów objętych promocją. Raczej nie ma tu takich, których użyjemy tylko raz (tylko trzeba wybierać jak zawsze z głową), więc brzmi jak dobra inwestycja. A tak poza tym, czy wspominałam, że co tydzień można znaleźć u nich na stronie coś darmowego (motywy pod WordPress również się zdarzają)?